gallery/images-randevu

KAT PLANLARI

Gardenya Park 75 m2

Projemiz GARDENYA PARK, 6 Blokta 24 daireden oluşan lüx bir yaşam alanıdır. 2+1 dairelerimiz hemen hemen hepsi deniz manzaralı olup, denize  2 dk. Yürüme mesafesinde, 2 yatak odası, oturma odası, amerikan mutfak, 2 balkon, banyo olmak üzere  75 m2’dir.

Tamamen ücretsiz yararlanabileceğiniz havuzlarınız, çok amaçlı spor alanlarınız, sosyal tesis  faaliyet alanlarınızı siz değerli site sakinlerimizin hizmetine sunuyoruz.

Sitemiz CCTV güvenlik kameralı olup, özel güvenlik görevlilerimizle de 7/24 koruma altındadır. Yine bahçıvanlar ve site görevlileri de her türlü ihtiyacınız için hizmetinizdedirler.

Projemiz lokasyonu, bir yanınızın tamamen doğa ve yeşillik, diğer yanınızın Denize Sıfır olan muhteşem bir bölgedir. Artık herhangi bir otele gitmenize gerek de kalmıyor! Biz zaten bu konforu lokasyonumuz itibariyle ayağınıza kadar getiriyoruz.

Gardenya Park Projemizde Kalite ve uygun fiyat politikasıyla karşınızdayız. İnanılmaz bir fiyatla karşınıza çıktığımız Gardenya Park Projemiz de sizleri de aramızda Görmekten büyük mutluluk duyarız.

Gardenya Park Projemiz Dünya markası olan Türkiye’nin en güzide yerlerinden biri olan  Akdenizin İncisi Antalya Finike de inşaa edilmekte olup, konum olarak ta  gerek merkezi gerekse denize olan mesafesi ile siz değerli müşterilerimiz için çok ideal bir yerdedir. Gardenya Park  ailesi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle sizlerin de memnuniyetini kazanabilmek ve sizleri yapmış olduğunuz yatırımdan kazançlı kılabilmek adına, deneyimli eleman kadromuz ile yoğun çalışmalar yapıyor ve sizlerin ödemiş olduğu her lirayı hak etmek için çalışmalarımıza büyük bir azimle devam ediyoruz.

Akdeniz’de Sizde yerinizi almakta gecikmeyin…

0242 855 47 67

www.000webhost.com